Jak Ci możemy pomóc?

NASZA KLINIKA

Nasz personel to młodzi i oddani ludzie, łączy nas wspólna pasja i zapał do wykonywanej pracy. Twoje zadowolenie i komfort są naszym nadrzędnym celem, dlatego już od pierwszej rozmowy spotkasz się z miłą i przyjazną atmosferą oraz profesjonalną obsługą.


Lekarz Stomatolog Wiktor Szybist

PASJA I PROFESJONALIZM

Wiktor Szybist jest absolwentem Collegium Medicum Uniwersytety Jagiellońskiego, specjalizuje się w dziedzinie stomatologii zachowawczej i endodoncji. Przez wiele lat zdobywał doświadczenie pracując w licznych gabinetach i klinkach stomatologicznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. Poza endodoncją jego wielką pasją jest chirurgia stomatologiczna.

Nieustannie podnosi swoje kompetencje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach, wszystko po to by zapewnić pacjentom najwyższy standard leczenia. Jest wyjątkowo precyzyjny i skrupulatny. Wykorzystuje tylko najwyższej jakości narzędzia i materiały, masz więc pewność, że uzyskasz perfekcyjny i wyjątkowo trwały efekt leczenia, a wszystko to w miłym otoczeniu i przyjaznej atmosferze.

Jakiego sprzętu używamy?

NARZĘDZIA

Dzisiejsza stomatologia daje nam ogromne możliwości leczenia, a także dbania o komfort pacjenta. Poniżej przedstawiamy najbardziej zaawansowane urządzenia, które na pomagają nam skutecznie leczyć i służyć fachową pomocą.


ENDOMOTOR I ENDOMETR
RECIPROC.GOLD VDW


Najbardziej zaawansowane urządzenie w swojej klasie. Pozwala nam skutecznie leczyć kanałowo nawet bardzo skomplikowane przypadki, w sposób niezwykle precyzyjny i niezawodny.ENDOMOTOR I ENDOMETR
X-SMART DUAL

Wielofunkcyjny aparat nowej generacji. Prosty i wygodny w obsłudze, zapewnia bezpieczne, bardzo precyzyjne i skuteczne leczenie endodontyczne.

Nullam eleifend lectus a tortor interdum, non sodales ante vehicula. Proin consequat, at commodo.MIKROSKOP SELIGA.
SMART.OPTIC


Wysokiej klasy mikroskop stomatologiczny, znakomita jakość optyki i zastosowane rozwiązania użytkowe, umożliwiają nam jeszcze bardziej precyzyjne leczenie.RTG KODAK CARESTREAM
CS220


Nowy aparat rentgenowski, zapewniający maksymalną precyzję diagnostyczną, oraz najwyższe bezpieczeństwo pacjentów, dzięki zredukowanej do minimum dawce promieniowania.
RVG KODAK RVG 5100


Cyfrowy aparat rentgenowski, umożliwiający precyzyjną diagnostykę, pozwala wykonywać zdjęcia bardzo wysokiej jakości, w wyjątkowo łatwy i szybki sposób.RVG OPG


Panoramiczny radiograf, dzięki któremu w kilka sekund uzyskujemy dokładny obraz całej jamy ustnej i możemy podjąć szybką decyzję o dalszym leczeniu.LAMPA DO WYBIELANIA BEYOND


Zaawansowany technologicznie system, umożliwiający szybkie i skuteczne wybielanie. Dzięki systemowi filtrów zapewnia całkowite bezpieczeństwo i komfort pacjenta.MONITEX MONICAM PX 520


Nowoczesna kamera wewnątrz-ustna, daje nam świetną jakość obrazu i umożliwia lepszą wstępną diagnostykę. Pacjentowi pozwala na bieżący podgląd leczenia.Jak to robimy?

PROCES LECZENIAKrok I

DIAGNOZA


Podczas pierwszego spotkania diagnozujemy źródło problemów. Jeżeli cel leczenia będzie klarowny przystępujemy do kroku II.


Krok II

PLAN LECZENIA


Podchodzimy do naszych pacjentów kompleksowo. Podczas pierwszej wizytu ustalamy plan leczenia i harmonogram kolejnych wizyt (w razie konieczności)  aby zapewnić najlepszy rezultat.


Krok III

LECZENIE


Stosując najnowocześniejsze metody i specjalistyczną wiedzę wykonujemy wszystkie zabiegi z należytą starannością. Informujemy na bieżąco o postępach i prognozach na przyszłość. Na konieć ustalamy plan profilaktyki i edukujemy jak najlepiej dbać o swoje uzębienie.

Zainteresowamy?

UMÓW WIZYTĘ


Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Implanty, Chirurgia Stomatologiczna, Projektowanie Uśmiechu, Endodoncja Jasło, Leczenie pod mikroskopem, Leczenie kanałowe Jasło, Stomatologia estetyczna w Jaśle


KONTAKT

(+48) 539 333 323Posiadamy najskuteczniejsze znieczulenie na rynku

THE WAND


Oceń nas!

SOCIAL MEDIA

Zachęcamy do oceny naszych usług w kanałach społecznościowychCopyright Dental Business 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone